+420 608 844 402       info@companysports.cz

Move Fest 2017Minulou neděli jste si na pražské Kampě mohli užít speciální akci - MOVE FEST 2017. Akce byla pořádána neziskovou organizaci Dělej co tě baví a městskou částí Praha 1 a byla zaměřena na propagaci zdravé tělesné aktivity. Příchozí návštěvníci si mohli vyzkoušet celou řadu nejrůznějších sportů a tým Company Sports byl u toho. Co všechno jsme v neděli vlastně zažili?

SLUNCE

Kdo si 21. května udělal čas a vyrazil do parku na Kampě, ten rozhodně neprohloupil. Přivítalo ho totiž krásné letní počasí, dotvářející již tak pohodovou atmosféru celého festivalu. Předpověď počasí byla tentokrát velice příznivá, a my se tak na rozdíl od naší poslední akce na dejvickém Kulaťáku nemuseli strachovat o nebe bez mraků. Náš tým dorazil na místo již v 9:30, aby se na návštěvníky festivalu mohl patřičně nachystat. Slunce nám hřálo do zad a my tak věděli, že se máme na co těšit.

SPORT

Nejprve jsme rozbalili náš stánek, kde náš tým zájemcům nabízel po celý den informace o naší činnosti. Pak už mohla začít výstavba stanovišť pro naše jednotlivé kurzy. U nedalekých stromů jsme napnuli slackline a instalovali závěsný systém TRX pro potřeby našeho workoutu. Náš workout obsahoval i další nářadí, včetně posilovacího lana, balančních podložek, kettlebellu či tréninkového žebříku. Zájemci si tak pod dohledem našeho týmu mohli vyzkoušet poměrně širokou škálu cviků.

Slackline byla mezi návštěvníky možná ještě o něco oblíbenější, jelikož se jedná o neotřelou sportovní aktivitu, která není veřejnosti tolik známa. Zcela logicky se tedy našlo obrovské množství lidí, kteří si slacklining chtěli na vlastní kůži vyzkoušet.

Abychom mohli nabídnout lidem co nejvíce sportovních aktivit, vystavěli jsme se též hřiště na speedminton a volejbal. Výstavba volejbalového hřiště nám dala docela zabrat, vzhledem k občasným nerovnostem v trávníku, ale nakonec se podařilo. Dokonce si s námi přišel zahrát i radní pro oblast sportu a kultury v MČ Praha 1 - Mgr. Filip Kračman, a bylo vidět, že volejbal rozhodně nehraje poprvé. :) Na hřišti se za celý den vystřídala spousta lidí a svůj účel tak rozhodně splnilo.

Okolo 15:00 na akci dorazili naši trenéři sebeobrany, kteří začali s demonstrací izraelského systému Kalah. Jejich chvaty si okamžitě získaly zraky všech kolemjdoucích, včetně hlavních organizátorů akce. Ukázka se tak posléze přesunula na hlavní pódium celé akce a kolemjdoucí jen zírali s otevřenou pusou na velice živou demonstraci účinnosti tohoto sebeobranného systému.

Nedaleko našeho stánku byla k dispozici též velká gymnastická trampolína s trenéry, kteří spolupracují na našich trampolinových kurzech

POHODA

Celou akci provázela skutečně skvělá atmosféra. Zúčastnila se jí celá řada zajímavých organizací a projektů, které s chutí a ochotou prezentovali svoje služby a aktivity. Návštěvníci festivalu si celý den mohli patřičně užít i díky skvělému a chutnému občerstvení nejrůznějších druhů. Velkou část příchozích tvořily děti všech věkových kategorií, pro které byl připraven rovněž bohatý program. Bylo opravdu povznášející vidět, s jakou radostí si děti naše sporty užívali. Celá akce se tak nesla v duchu hesla naší společnosti - BAV SE POHYBEM!


Díky všem za účast!
Tým Company Sports


« Aktuality
To Top