+420 608 844 402       info@companysports.cz

MOVE FEST s Company SportsNaše akce na Kulaťáku se skvěle vydařila všichni jsme si ji moc užili. Neváhali jsme a přicházíme s dalšími nápady. Počasí se stále lepší a lepší a trávit volné chvíle jinde než venku se jeví jako ztráta času. Dali jsme hlavy dohromady a připravili si pro vás další venkovní akci. Účastníme se speciální akce pořádané neziskovou organizaci Dělej co tě baví a městskou částí Praha 1 s názvem MOVE FEST. O co, že se přesně jedná?


ZA SPORTEM DO CENTRA PRAHY

Ostrov Kampa na Malé Straně byl vybrána jako místo konání pro tuto akci. Jedná se o prezentaci nejrůznějších sportů, tradičních i neortodoxních, a zdravého životního stylu obecně. Poznáte úplně nové sportovní disciplíny, které si budete moci i vyzkoušet, a naučíte se o hlavních benefitech pohybové aktivity. Akce se koná souběžně se dvěma dalšími - Bezstarostnou jízdou a Pražským výběhem.

MY BUDEME U TOHO

Company Sports bude jednou z organizací, které se MOVE FESTU zúčastní. Náš stánek bude opět velice zajímavý a plný pestrých sportovních aktivit. Můžete se z naší strany těšit na následující:


BEACH VOLEJBAL

Po celou dobu trvání akce máme pro vás připravený provizorní volejbalový kurt, kde si budete moci volně zahrát. Ve 12:00 a 15:00 bude navíc přítomna naše trenérka.


SLACKLINE

Stejně jako volejbalový kurt, tak i slackline bude k dispozici na vyzkoušení celé odpoledne. Náš instruktor bude ve 13:00 a 16:00 prezentovat své triky a schopnosti a vysvětlí základy slackliningu.


WORKOUT

Náš pestrý workout si získává mezi našimi fanoušky čím dál tím větší popularitu. Ve 14:00 a 17:00 se můžete těšit na demonstrační trénink s naším trenérem, kde poznáte nejefektivnější cviky.


KALAH

Izraelský bojový systém podobný známějšímu Krav Maze. Velice efektivní obranný systém pro reálné životní situace. Náš instruktor bude demonstrovat jeho sílu v 15:00.Přijďte a užijte si s námi slunečnou neděli na Kampě! :)

Těšíme se na vás!.
Tým Company Sports


« Aktuality
To Top