+420 608 844 402       info@companysports.cz

Sobotní den s Company SportsV sobotu 28. dubna jsme pro Vás pořádali speciální event na Kulaťáku. Zajímá Vás jaké to bylo a co vše bylo možné zažít? Tak čtěte dál.


PŘÍPRAVA ANEB SOUBOJ S POČASÍM

Při pohledu do kalendáře vidíme, že začíná měsíc květen. Jaro je v plném proudu a léto za dveřmi. Při pohledu z okna však něco nesedí. Je už opravdu květen? Počasí venku tomu příliš nenapovídá. Chvilkami prší, člověk se na slunci moc neohřeje, to se nám moc nelíbí.

Podobné myšlenky se nám honily hlavou při přípravách našeho eventu na Kulaťáku. Naše vize byla jasná – užít si slunnou sobotu s dalšími sportovními nadšenci, nebe bez mráčků, teplota k dvacítce. Ale jak už tomu bývá, příroda byla dlouho proti. Rozhodli jsme však i tak pokračovat a pevně věřili, že se na naší akci vyčasí. A skutečně! V pátek zněla předpověď v náš prospěch – sluníčko až do 14:00. Naše úsilí bylo odměněno.


CO JSME SI UŽILI?

Tato akce byla naše první takového druhu. Sešli jsme se brzy ráno a vybrali si vhodné místečko mezi parkovištěm a farmářskými trhy a začali s instalací našeho vybavení. Mezi dva stromy jsme natáhli slackline, postavili provizorní volejbalové hřiště, rozložili jógamatky. V 10:00 jsme byli připraveni.

Zatímco naše kolegyně Lucka s Petrou se věnovaly návštěvníkům farmářských trhů a povídali si s nimi o benefitech pohybových aktivit, náš instruktor slackline Štěpán dorazil a napnul další dvě „lajny.“ Chvíli po něm dorazil i trenér sebeobrany Martin se svým kolegou. Lidé se začali kolem našeho stanoviště kupit, tak jsme se rozhodli začít s ukázkami.

Ukázka sebeobrany probíhala jako nácvik obrany proti útočníkovi beze zbraně, s nožem a pak i s pistolí. Mohli jste vidět skutečně zajímavé obranné techniky a dokonce dorazila i slečna, která při ukázce ukázala, jak se dokáže ubránit před silnějším mužem něžné pohlaví.

Trenér Štěpán pak se svojí slackline vyrazil všem přítomným dech. Na napnuté lajně si dělal skutečně, co chtěl. Kdo viděl, ten může potvrdit. Jeho triky působili pro diváky téměř jako z jiného světa a byly nedočkaví si slackline vyzkoušet.
Na slackline navázala trenérka hula hoop, která se svoji obručí přitáhla řadu paní a slečen. Nutno však podotknout, že se jí podařilo přilákat i několik mužů, kteří si chtěli obruč zkusit.

Okolo půl dvanácte jsme si v pár lidech nezávazně začali pinkat přes volejbalovou síť, načež se přidali další zájemci, kteří přišli ve sportovním, aby si s námi mohli zahrát. Počasí nám stále přálo a tak jsme si mohli zahrát 3 na 3.
Po dvanácté pak nastoupil trenér workoutu se svým kruhovým tréninkem. Tři kola dala jeho účastníkům slušně zabrat a pocítili tak na vlastní kůži účinek našich workoutů.

Z našeho pohledu se akce skutečně vydařila. Počasí nám naštěstí přálo, což přidalo již na tak skvělé atmosféře na Kulaťáku.  Bylo vidět, že o sporty mají lidé zájem, a že naše poslání a vize se přítomným zamlouvala. Zájemci kladly řadu otázek, které ochotně zodpovídaly naše Lucka s Petrou. Akci si užili i rodiče s dětmi, jelikož naše rozmanité kurzy přitáhli i oči těch nejmenších, kteří okamžitě začali pohybové aktivity napodobovat.
Jsme velice rádi, že jsme se rozhodli akci uspořádat a předvést Vám, o čem Company Sports vlastně je. Nic nenahradí zážitek na vlastní kůži, což jsme si všichni mohli v sobotu ověřit. Dle Vašich reakcí jste si akci užili a mnoho z Vás se již těší na účast na našich kurzech.


Děkujeme za Vaši účast a čas!

Váš tým Company Sports
« Aktuality
To Top