+420 608 844 402       info@companysports.cz

Sport na KulaťákuJaro je konečně tady a s ním i krásné slunečné počasí. Byla by tedy škoda strávit sobotní den doma. Neváhejte a vyrazte 29. dubna do dejvického parku na Kulaťák, kde na vás bude od 10:00 do 14:00 čekat náš stánek Company Sports.


Máme pro vás připravenou celou řadu nejrůznějších sportovních aktivit, které si budete moci vyzkoušet. A na co že se můžete konkrétně těšit?


BEACH VOLEJBAL

Plážová varianta klasického týmového sportu. Naučíme vás techniku přihrávek i smeče, ale především zažijete zábavu s fajn lidmi.


HULA HOOP

Tradiční kratochvíle naší mládeže a zároveň skvělé cvičení pro všechny věkové kategorie. Nahlédnete do tajemství obruče, která v sobě příhodně spojuje zábavu a zdravý pohyb.


SEBEOBRANA

Sebeobrana neznamená efektní údery, kopy a chvaty, ale hlavně schopnost se ubránit proti případnému nebezpečí. Poznáte účinné sebeobranné techniky, vhodné pro použití v reálných životních situacích.


SLACKLINE

Slackline je jakési moderní provazochodectví, které představuje neotřelý způsob jak trávit volný čas na zdravém vzduchu. Hlavní roli hraje rovnováha a balanc a my vám ukážeme jak s nimi pracovat.


WORKOUT

Posilování s vlastní váhou představuje efektivní a zdravou cestu k rozvoji tělesné síly a svalové hmoty, která je klíčová i v boji proti tukům. Nahlédněte do tajů nejúčinnějších cviků, které vám k těmto cílům dopomohou.


Událost na Facebooku


Těšíme se na Vás,

tým Company Sports« Aktuality
To Top