+420 608 844 402       info@companysports.cz

VZP rozdává peníze zadarmoVětšina z nás je zdravotně pojištěna u VZP a proto naše společnost Company Sports vidí velkou příležitost pro své klienty, aby získali bonus 500,-Kč na pohybové aktivity, které zažili spolu s námi. Pokud jste byli aktivní minimálně 3 kalendářní po sobě jdoucí měsíce (můžete započíst taky zaplacený prosinec), s frekvencí minimálně 1x týdně a máte doklady do 3 měsíců od data vystavení, tak máte nárok na poskytnutí příspěvku.

Postup je následující:
1. Zaregistrujte se zdarma do Klubu Pevného Zdraví
2. Vyplňte Formulář žádosti o příspěvek
3. Do obálky spolu s vyplněným formulářem žádosti vložte originály dokladů o úhradě služby. Napište také Váše datum narození. Doklady nesmí být starší než 3 měsíce od data vystavení.
4. Dokumenty předložte osobně na kterékoli pobočce VZP, nebo zašlete vyplněný formulář s fakturami do 29.11.2016 na adresu: VZP ČR Praha, Na Perštýně 6, 110 01 Praha 1

Ostatní zdravotní pojišťovny můžou mít podobné bonusové programy, takže neváhejte zkontrolovat jejich podmínky taky.

Udělejte něco pro své psychické i fyzické zdraví a vyzkoušejte zdarma náš sportovní kurz. Nabízíme širokou škálu sportů, ze kterých si zajisté vyberete. Věříme, že jakmile lekci absolvujete a pocítíte onen známý příval endorfinů, probudí to ve Vás takovou energii, že se budete těšit na další hodinu.

Více informací zde: SPORTOVNÍ KURZY

« Aktuality
To Top