+420 608 844 402       info@companysports.cz

Proč cvičit s trenérem?Mnoha lidem může přijít zbytečné zaplatit si hodinu vedenou trenérem a raději si na internetu najde různé video instruktáže, články a rady, jak zhubnout, jak správně sportovat, atd. Samozřejmě, že lze vysledovat určité obecné principy a aplikovat je téměř na každého. Kde je však ta hranice? Jaká rada je pro mě vhodná a jaká není? Bude tohle u mě fungovat nebo ne? A co když se mi tato rada nezamlouvá a raději bych upřednostnil/a jiný přístup?

Individuální přístup

Je nutno zdůraznit, že sice si můžete přečíst různé rady, jak zhubnout, jak cvičit, a tak dále, ale všechny tyto návody nejsou zacílené na jednotlivého člověka. Stejně jako u stravy a diet je důležité zaměřit se na každého člověka individuálně a podívat se na jedince v celém kontextu, tak to samé platí u cvičení a sportování. Navštívíte-li hodinu vedenou trenérem a bude-li to dobrý trenér, bude jeho cílem věnovat se každému účastníkovi naplno – tak, aby byl jeho přístup ke každému individuální a aby každý z nich odcházel ze cvičení nejen příjemně unavený, ale také obohacený o rady a poznatky, které mu trenér předal. Můžeme vám zaručit, že my spolupracujeme pouze s kvalifikovanými a zkušenými trenéry, kteří vám vždy poradí s ohledem na váš aktuální zdravotní stav, sportovní minulost, zkušenosti, věk, váhu a s ohledem na to, čeho chcete dosáhnout.

Odbornost

Rovněž je moudré zastavit se nad otázkou kvality informací na internetu. Je článek na internetu skutečně napsaný odborníkem, který se orientuje a je specialistou ve svém oboru? Článek na internetu může v dnešní době zveřejnit každý. Autoři článku jsou často samozvaní trenéři nebo lidé, kteří se o sport sice zajímají, ale chybí jim odborné vzdělání, které by jim poskytovalo nutný kontext a dostatek informací. Účastníte-li se lekce vedené kvalifikovaným a certifikovaným trenérem, můžete si být jisti, že své znalosti bude při tréninku využívat a vy z nich budete moci těžit i následně během sportování mimo kurz. Neztrácejte čas četbou nerelevantních informací, u kterých nemáte jistotu, že jsou pravdivé a že jsou pro vás vhodné. Raději vyzkoušejte kurz pod odborným vedením a ucítíte znatelný rozdíl mezi informacemi, která vám dá on, a informacemi, které vyčtete na internetu. Zaručujeme vám, že naši trenéři jsou špičkami ve svém oboru.

Motivace

Cvičení s trenérem lze doporučit nejen díky tomu, že během lekce vám nabídne individuální přístup a odborné poradenství, ale také díky tomu, že vás ke cvičení skutečně namotivuje. Pořád si říkáte, že byste měli začít cvičit, ale stále otálíte a nemůžete se donutit? Nebo se již nějakému sportu věnujete, ale cítíte, že je stále co zlepšovat a cítíte, že máte na víc? Cílem našeho trenéra je každého cvičícího individuálně namotivovat tak, aby dosáhl svého vytyčeného cíle a toho, proč lekci navštívil. Ať už je tedy váš cíl začít se pravidelně věnovat sportu, zhubnout nebo prospět cvičením svému psychickému i fyzickému zdraví, přijďte vyzkoušet naše kurzy. Nabízíme širokou škálu kolektivních i individuálních sportů a jsme si jisti, že si z naší nabídky vyberete. Napište nám email a získejte 1. hodinu cvičení zdarma!

Více informací o pravidelných kurzech: SPORTOVNÍ KURZY

Nemáte čas chodit na pravidelné tréninky? Proto jsme pro Vás připravili jednorázový Fitness workshop, kde se dozvíte jak efektivně cvičit kdykoli a kdekoli! Kvalifikovaný trenér Vám ukáže cviky s vlastní vahou těla a poradí s jídelníčkem. K prevenci před zraněním a úlevě od bolesti je ideální protažení, s touto problematikou Vám pomůže fyzioterapeutka České ženské basketbalové reprezentace. Vysvětlí Vám proč je protahování důležité a jak se protáhnout po cvičení. K tomu všemu získáte tréninkový plán jak do posilovny, tak na doma.

Více informací o jednorázových akcích: SPORTOVNÍ AKCE


« Aktuality
To Top