+420 608 844 402       info@companysports.cz

Ano, Company Sports pro firmy!Pravidelná sportovní aktivita dokáže všeobecně zlepšit fyzickou kondici a zvýšit odolnost vůči stresu. Kolektivní sporty zase zlepšují individuální komunikační schopnosti, rozvíjejí týmového ducha a v některých případech zlepšují schopnost organizovat a vést jiné lidi. I pro lidi, kteří chtějí sportovat, je často náročné najít si čas, najít vhodné a dostupné sportoviště či nasbírat dostatek kamarádů na hraní kolektivních sportů, které vyžadují více hráčů. Koordinované vnitrofiremní sportovní akce dokážou vyřešit tyto a mnohé další problémy. Naše sportovní kurzy a teambuildingové eventy jsou vhodné pro zaměstnance na všech úrovních, dokáží zlepšit schopnosti spolupracovat a dávat jako i dostávat feedback. Vnitrofiremní sportovní kultura dokáže především rapidně zlepšit motivaci a angažovanost Vašich zaměstnanců, kteří se budou umět lépe identifikovat se společností.


Company Sports komunikuje se zaměstnanci prostřednictvím zodpovědného oddělení společnosti (např. personální), šetří mu takto čas v oblasti organizace vnitrofiremního sportu a díky svému profesionálnímu přístupu umožňuje posunout sport ve firmě na úplně novou úroveň.


Rok je rozdělený na dvě sezóny – letní a zimní Sportovní Program, neboť nabídku sportů je příjemnější měnit na základě možností počasí.


Zaměstnanec se dozví o novém Sportovním Programu prostřednictvím vnitrofiremního Newsletteru a časopisu distribuovaného příslušným zodpovědným oddělením. Následně v den oznámené registrace má možnost se přihlásit online na webové stránce www.companysports.cz a vybrat si kurz nebo event.


Platba je možná kreditní kartou nebo prostřednictvím benefitního systému (napr.Benefity.cz, Benefit Plus) nebo přes benefitní Company Sports voucher, pokud si ho Vaše firma u Company Sports zakoupí. 

Potom se už můžete těšit na sportovní zážitek s našimi trenéry na dohodnutých sportovištích, získávání motivačních slevových bodů za aktivitu a hodnocení trenérů.


Nápad Company Sports vznikl z našeho nadšení a lásky ke sportu. A díky nabytým zkušenostem bychom toto nadšení chtěli šířit dál. Věříme proto, že oceníte přetavení tohoto nápadu do reality, a že Vás tato myšlenka nadchne stejně, jako nadchla i nás. Doufáme, že si každý jeden trénink či akci užijete naplno a případně nám dáte zpětnou vazbu, abychom se mohli stále zlepšovat. A to hlavně kvůli Vám.


Více informací zde:   FIRMY


Těšíme se na společné sportování s Vámi!

Company Sports Tým« Aktuality
To Top