+420 608 844 402       info@companysports.cz

Adidas teambuildingV pondělí 1.8.2016 k nám přijela výprava z německé firmy Adidas na dvoudenní workshop spojený se sportovními aktivitami, které zařídil Company Sports. 

První den jsme se projeli v centru Prahy na kolech, ukázali jsme jim krásy hlavního města a zároveň je trochu fyzicky potrápili. Samozřejmě jsme se museli zastavit u prodejny Adidas v ulici Na Příkopě. 

Druhý den byl oproti tomu předešlému spíše odpočinkový, ale sportovní aktivita samozřejmě nechyběla! V plánu byl splav Vltavy na raftech, tomu musela předcházet instruktáž jak synchronizovat pádlování a kormidlování ve dvojicích. Poté, co si všichni vyzkoušeli vzájemnou spolupráci, jsme se vydali po proudu řeky a užívali si krásného prostředí pražské Vltavy. V průběhu cesty jsme potkávali zajímavá místa, kde se dá sportovat, jako třeba golfové hřiště, tenisové kurty, Žluté lázně nebo plavecký bazén v Podolí. Projížděli jsme pod Mostem inteligence, Jižní spojkou, Železničním mostem a jeli bychom i dál, ale zastavil nás jez u Tančícího domu, který není splavný. Proto naše cesta skončila na pražské náplavce, kde jsme se šťastně vylodili a udělali si poslední společnou fotku na Kayak Beach Baru Vávry Hradílka.


Prohlédněte si fotky z této akce na facebookových stránkách:

www.facebook.com/companysports.cz


Více informací o teambuildingu na míru zde: TEAMBUILDINGY« Aktuality
To Top