+420 608 844 402       info@companysports.cz

Sport Camp Sázava 2016Koncem července se konal Sport Camp v malebném prostředí rekreačního areálu Sázavský ostrov. Ubytování bylo nadstandardní, téměř jako hotelové, takže na komfort jsme si nemohli stěžovat. Sport Camp nabídl absolutní vyžití v oblasti kolektivních sportů.

Na začátku se všichni náhodně rozdělili do týmů, každý tým měl svá vlastní barevná trička a soutěžilo se například ve fotbale, volejbale, petangu, stolním tenise, badmintonu a mnoha dalších sportech. Poslední den kvůli nepřízni počasí se rozhodovalo v šipkách, kde těsným rozdílem dvou bodů vyhrál oranžový tým před žlutým týmem, za nimi na třetím místě byl modrý tým, taktéž se ztrátou dvou bodů a poslední bramborovou příčku obsadil tým s khaki barvou. Nechyběla samozřejmě ani večerní zábava, první večer byl poklidně strávený u táboráku, ale druhý večer byl energicky protancovaný na diskotéce.

Že Vám to připomíná letní dětské tábory, které mají dlouholetou tradici v Čechách? Ano máte pravdu, ale toto je sportovní tábor pro dospělé! Je to možnost vrátit se do svých dětských let a užít si čas strávený v dobrém kolektivu mimo město, zasportovat si a bavit se naplno!

Další fotky z této akce naleznete zde: www.facebook.com/companysports.cz


Více z aktuální ponuky zde: SPORTOVNÍ AKCE


« Aktuality
To Top