+420 608 844 047       info@companysports.cz

Kurzy

Vyberte si z naší nabídky kurzů a získejte první hodinu ZDARMA!

Přijď si nezávazně vyskoušet jestli je to pro tebe to pravé.
Získej trénink zdarma

Beach Voleyball

s trenérem

Beach volejbal je plážová mutace klasického volejbalu. Místo šestičlenných družstev v něm soupeří družstva dvoučlenná, má trochu jiná pravidla a menší, pískové hřiště. Písek má tu výhodu, že při pádech snižuje dopad a je tak šetrnější ke kolenům. Nemluvě o tom, že při hře na písku máte pocit, jako byste byli na pláži. K beach volejbalu nejlépe sedne hezké počasí – podtrhne plážovou atmosféru a navíc můžete využít sluníčka ke krásnému opálení během aktivního odpočinku. A v zimě jsou zde krytá hřiště, jejichž písek vás zcela vytrhne z mrazivého počasí, které panuje mimo halu.

Naše lekce beach volejbalu jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Trenér totiž profesionálně využije rozdílů mezi hráči a zkombinuje je tak, aby si všichni zahráli. Přijďte si s námi zahrát a uvidíte, že ačkoli nebudete přímo u moře, budete se cítit uvolněně jako na dovolené. Rozhýbejte své tělo beach volejbalem a užijte si zábavu na písku! Ať už hodláte přijít v zimě nebo v létě, písek, hra i milá společnost vás nabudí tak, že se budete těšit na další trénink.

Nabídka termínů pro Beach Voleyball

KÓD Kurz DEN DATUM ČAS Tréninky CENA TRENÉR Místo Oblast
BV0023 Beachvolejbal We 06.12.2017
03.01.2018
18:00 - 19:00 5 1200 CZK Markéta Bendíková Gutovka Praha 10

Běh

s trenérem

Běh se může zdát jako jednoduchý pohyb, který přirozeně zvládá každý. Aby však byl efektivní, zbytečně nezatěžoval kolena a další části těla, je důležité nacvičit jeho správnou techniku. Mnoho lidí si chodí zaběhat jen tak do parku a běží stále stejným tempem. Tím se ale nikam neposouvají, nenabírají svalstvo a jejich kondice zůstává na stejné úrovni. Mnozí běhají také za účelem hubnutí. Nevýhodou běhu ve stejném tempu je však i to, že si tělo zvykne na určitý výdej kalorií, přizpůsobí se mu a lidé tak pak již nehubnou. Můžeme si vzít příklad z úspěšného Zátopka, který běhal trasu v určitém čase. Běh prokládal rychlejším a pomalejším tempem, přičemž rychlejší úseky stále více prodlužoval, až nakonec celou trasu zaběhnul v tom rychlejším tempu. Tento způsob běhu je velmi efektivní, buduje svalstvo, zvyšuje fyzickou kondici a lze jím velice dobře hubnout.

Aby byl trénink efektivní, prokládáme běh různými tempy, měníme trasy a zohledňujeme požadavky všech účastníků. Každému je při jednotlivých rychlostech změřen tep a podle toho se mu trénink přizpůsobí.  Zaběhá si s námi jak začátečník, tak pokročilý. Poskytneme mu odborné poradenství tak, aby mohl doporučení uplatňovat při tréninku i při individuálním běhu. Rozhýbejte své tělo způsobem, který je pro člověka nejpřirozenější!

Nabídka termínů pro Běh

KÓD Kurz DEN DATUM ČAS Tréninky CENA TRENÉR Místo Oblast
RU0026 Běh Mo 11.12.2017
11.12.2017
07:00 - 08:00 1 130 CZK Slavo Hlincik Centrální park Pankrác Praha 4

Sebeobrana

s instruktorem

Sebeobrana je důležitá pro muže i pro ženy. Jakmile je člověk vycvičen a umí se ubránit potenciálnímu nepříteli, cítí se sebevědoměji a jistěji sám sebou. Jaký bojový sport ale zvolit? Jaký je nejefektivnější? Někdo se totiž může sebeobraně učit několik let, ale v krizové situaci nedokáže nabyté schopnosti použít.

Během našeho kurzu se naučíte účinné sebeobranné techniky a zároveň si vybudujete fyzickou a psychickou kondici tak, abyste byli schopní v případě nebezpečí pohotově zareagovat. Trenér je certifikovaný instruktor Kalah a Krav Maga, systému technik vypracovaných izraelskou armádou pro sebeobranu a boj zblízka. Oproti jiným bojovým sportům se Krav Maga vyznačuje bezprostředním zaměřením na reálný civilní konflikt. Její základy, dostačující na potřebnou reakci, si osvojíte v poměrně krátkém čase. Navštivte naši lekci sebeobrany a buďte připraveni na každou situaci!

Nabídka termínů pro Sebeobrana

KÓD Kurz DEN DATUM ČAS Tréninky CENA TRENÉR Místo Oblast
SD0009 Sebeobrana Mo 11.12.2017
22.01.2018
18:00 - 19:00 7 1000 CZK Martin Sládek David Fitness Praha 2

Plavání

s trenérem

Plavání je sport, který bývá doporučován lékaři především při bolestech zad. Plaváním si však člověk procvičuje nejen svaly na zádech, ale celou svalovou soustavu. Jsou sice určité rozdíly v plaveckých technikách, ale obecně je plavání velice efektivní pro budování svalstva a fyzické kondice. Mnozí lidé však, když si jdou zaplavat, plavou stále ve stejném tempu a mnohokráte plavou pouze jednu plaveckou techniku. Je však nutno poukázat na to, že tento způsob plavání je stejně jako u běhu méně efektivní než plavání, při kterém člověk střídá tempo a techniky.

Náš kurz plavání je koncipován tak, že během každé lekce si účastník procvičí různé techniky v různých tempech. Při tréninku je kladen důraz na správnou polohu těla ve vodě tak, aby byl odpor vody co možná nejmenší, na správnou práci rukou a nohou, na dýchání a samozřejmě také na správné provádění techniky. Je to zkrátka něco jiného, než když si jdete zaplavat sami. Trenérka trénuje děti i dospělé a dokáže se tak věnovat jak začátečníkům, tak pokročilým.

Nabídka termínů pro Plavání

KÓD Kurz DEN DATUM ČAS Tréninky CENA TRENÉR Místo Oblast
SW0028 Plavání Th 07.12.2017
14.12.2017
07:00 - 08:00 2 660 CZK Martin Berka Zelený Pruh Praha 4

Workout

s trenérem

Do workoutu lze zařadit jakýkoli trénink, při kterém pracujete s vlastní váhou a vyvíjíte pohyb především za účelem posílení a budování svalstva a vytrvalosti. V dnešní době má mnoho lidí sedavé zaměstnání nebo v práci vykonává pouze jeden druh pohybu. Tím člověk zanedbává určité svalové partie a chce-li zůstat zdravý, musí se iniciativně věnovat jinému sportu. 

Nabídka v kategorii workout je vcelku široká. Jedná se o naše nejnavštěvovanější kurzy. Nabízíme posilování venku, kondiční cvičení, posilování zaměřené na tělesně-pohybovou inteligenci, ale i kurzy tabaty - intervalového tréninku známého svou vysokou efektivitou. Profesionální trenér vás povede ke zdravému a rovnoměrnému rozvoji kondice a svalstva. Vyzkoušejte si, jaké je to posilovat ve skupině. Vaše tělo Vám poděkuje a budete se cítit lépe a svěžeji.

Nabídka termínů pro Workout

KÓD Kurz DEN DATUM ČAS Tréninky CENA TRENÉR Místo Oblast
CR0040 Workout Tu 12.12.2017
19.12.2017
19:00 - 20:00 5 540 CZK Eduard Synák SWITCH - Street Workout Fitness Praha 7

Jóga

s instruktorem

V dnešní z kloubů vymknuté době je zvlášť důležité najít si chvíli klidu a očistit se od stresu. Jóga je cesta k harmonizaci těla a mysli. Existují různé formy jógy, ale každá pracuje se stejnými zásadami. Při cvičení se člověk učí pracovat s dechem, zklidnit  mysl, naslouchat a porozumět svému tělu, rozproudit a zároveň harmonizovat energii v něm. Pokud si myslíte, že zklidnit mysl je jednoduché, jóga vám dokáže, že jste opravdový klid ještě nepoznali. 

Mimo duševní očisty vám toto starobylé cvičení procvičí a protáhne tělo v různých polohách. Nejedná se o dynamický sport, ale i tak lze říci, že je fyzicky náročnější. Důraz je totiž kladen na ohebnost, pružnost a statickou sílu. V jednotlivých pozicích je potřeba setrvat delší dobu a případnou bolest prodýchat do uvolnění, což buduje vaši vůli. Pokud jste jógu v životě nezkusili, uniká vám jeden z největších pokladů lidského pohybu. Přijďte ho objevit na náš kurz. Pokud jste tímto cvičením již prošli, náš trenér vám rozšíří obzory a vylepší techniku.

Nabídka termínů pro Jóga

KÓD Kurz DEN DATUM ČAS Tréninky CENA TRENÉR Místo Oblast
YO0020 Jóga We 06.12.2017
03.01.2018
07:00 - 08:00 5 900 CZK Iva Fričarová DXC meeting room Praha 4
To Top