+420 608 844 402       info@companysports.cz

Kurzy

Vyberte si z naší nabídky kurzů a získejte první hodinu ZDARMA!

Přijď si nezávazně vyskoušet jestli je to pro tebe to pravé.
Získej trénink zdarma

Beach Voleyball

s trenérem

Beach volejbal je plážová mutace klasického volejbalu. Místo šestičlenných družstev v něm soupeří družstva dvoučlenná, má trochu jiná pravidla a menší, pískové hřiště. Písek má tu výhodu, že při pádech snižuje dopad a je tak šetrnější ke kolenům. Nemluvě o tom, že při hře na písku máte pocit, jako byste byli na pláži. K beach volejbalu nejlépe sedne hezké počasí – podtrhne plážovou atmosféru a navíc můžete využít sluníčka ke krásnému opálení během aktivního odpočinku. A v zimě jsou zde krytá hřiště, jejichž písek vás zcela vytrhne z mrazivého počasí, které panuje mimo halu.

Naše lekce beach volejbalu jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Trenér totiž profesionálně využije rozdílů mezi hráči a zkombinuje je tak, aby si všichni zahráli. Přijďte si s námi zahrát a uvidíte, že ačkoli nebudete přímo u moře, budete se cítit uvolněně jako na dovolené. Rozhýbejte své tělo beach volejbalem a užijte si zábavu na písku! Ať už hodláte přijít v zimě nebo v létě, písek, hra i milá společnost vás nabudí tak, že se budete těšit na další trénink.

Nabídka termínů pro Beach Voleyball

KÓD Kurz DEN DATUM ČAS Tréninky CENA TRENÉR Místo Oblast
BV0023 Beachvolejbal We 20.12.2017
03.01.2018
18:00 - 19:00 3 720 CZK Markéta Bendíková Gutovka Praha 10

Sebeobrana

s instruktorem

Sebeobrana je důležitá pro muže i pro ženy. Jakmile je člověk vycvičen a umí se ubránit potenciálnímu nepříteli, cítí se sebevědoměji a jistěji sám sebou. Jaký bojový sport ale zvolit? Jaký je nejefektivnější? Někdo se totiž může sebeobraně učit několik let, ale v krizové situaci nedokáže nabyté schopnosti použít.

Během našeho kurzu se naučíte účinné sebeobranné techniky a zároveň si vybudujete fyzickou a psychickou kondici tak, abyste byli schopní v případě nebezpečí pohotově zareagovat. Trenér je certifikovaný instruktor Kalah a Krav Maga, systému technik vypracovaných izraelskou armádou pro sebeobranu a boj zblízka. Oproti jiným bojovým sportům se Krav Maga vyznačuje bezprostředním zaměřením na reálný civilní konflikt. Její základy, dostačující na potřebnou reakci, si osvojíte v poměrně krátkém čase. Navštivte naši lekci sebeobrany a buďte připraveni na každou situaci!

Nabídka termínů pro Sebeobrana

KÓD Kurz DEN DATUM ČAS Tréninky CENA TRENÉR Místo Oblast
SD0009 Sebeobrana Mo 18.12.2017
22.01.2018
18:00 - 19:00 4 800 CZK Martin Sládek David Fitness Praha 2

Plavání

s trenérem

Plavání je sport, který bývá doporučován lékaři především při bolestech zad. Plaváním si však člověk procvičuje nejen svaly na zádech, ale celou svalovou soustavu. Jsou sice určité rozdíly v plaveckých technikách, ale obecně je plavání velice efektivní pro budování svalstva a fyzické kondice. Mnozí lidé však, když si jdou zaplavat, plavou stále ve stejném tempu a mnohokráte plavou pouze jednu plaveckou techniku. Je však nutno poukázat na to, že tento způsob plavání je stejně jako u běhu méně efektivní než plavání, při kterém člověk střídá tempo a techniky.

Náš kurz plavání je koncipován tak, že během každé lekce si účastník procvičí různé techniky v různých tempech. Při tréninku je kladen důraz na správnou polohu těla ve vodě tak, aby byl odpor vody co možná nejmenší, na správnou práci rukou a nohou, na dýchání a samozřejmě také na správné provádění techniky. Je to zkrátka něco jiného, než když si jdete zaplavat sami. Trenérka trénuje děti i dospělé a dokáže se tak věnovat jak začátečníkům, tak pokročilým.

Nabídka termínů pro Plavání

KÓD Kurz DEN DATUM ČAS Tréninky CENA TRENÉR Místo Oblast
SW0029 Plavání Th 04.01.2018
01.02.2018
07:00 - 08:00 5 1650 CZK Martin Berka Zelený Pruh Praha 4
To Top