+420 608 844 402       info@companysports.cz

Kurzy

Vyberte si z naší nabídky kurzů a získejte první hodinu ZDARMA!

Přijď si nezávazně vyskoušet jestli je to pro tebe to pravé.
Získej trénink zdarma

Tanec

s instruktorem

Tanec nelze charakterizovat pouze tím, že je to pohybová aktivita za doprovodu hudby. Při tanci se člověk uvolní, reaguje na rytmus a styl hudby, splyne s hudbou a se svým tělem a nechá se hudbou nést. Tancem člověk může vyjadřovat své nejvnitřnější pocity, proto má též často umělecké prvky. Nás však v tuto chvíli zajímá především přínos tance a jeho benefity, které člověku nabízí. Prostřednictvím tance se propojíte s rytmem hudby a budete na ni reagovat tím nepřirozenějším způsobem. Bude vás to bavit, budete se cítit lehce a bezstarostně a ani si neuvědomíte, že při tom cvičíte a spalujete kalorie. A zvláště, když se spojí prvky tance a fitness dohromady, si dáte pořádně do těla a užijete si tanec skutečně naplno!

Přijďte si k nám vyzkoušet, jaké to je, když se spojí tanec s fitness! Kombinace tance a fitness přináší vysokou efektivitu při spalování tuků a formování těla nenásilným způsobem. Pro lepší účinek cvičení neděláme během lekce přestávky, čímž je lekce perfektním kardio programem pro Vaše tělo. Existují různé druhy stylů a hudby pro různé úrovně věku a úrovně výkonnosti. Propojujeme různé latinské styly jako je salsa, merengue, bachata, samba, flamenco či reggaeton a vybíráme z nich to nejlepší. Na konci lekce jsou součástí cvičení posilovací cviky zaměřené na konkrétní části těla, které je dobré rýsovat (břicho, hýždě, záda, apod.). Vyzkoušejte hodinu Fit Latin Dance zdarma a vězte, že po jejím skončení se hned budete těšit na další lekci!

Nabídka termínů pro Tanec

KÓD Kurz DEN DATUM ČAS Tréninky CENA TRENÉR Místo Oblast
DA0013 Zumba fitness Th 20.07.2017
17.08.2017
18:00 - 19:00 5 180 CZK Tatiana Rambousková ČASPV - velká tělocvična Praha 5

Sebeobrana

s instruktorem

Sebeobrana je důležitá pro muže i pro ženy. Jakmile je člověk vycvičen a umí se ubránit potenciálnímu nepříteli, cítí se sebevědoměji a jistěji sám sebou. Jaký bojový sport ale zvolit? Jaký je nejefektivnější? Někdo se totiž může sebeobraně učit několik let, ale v krizové situaci nedokáže nabyté schopnosti použít.

Během našeho kurzu se naučíte účinné sebeobranné techniky a zároveň si vybudujete fyzickou a psychickou kondici tak, abyste byli schopní v případě nebezpečí pohotově zareagovat. Trenér je certifikovaný instruktor Kalah a Krav Maga, systému technik vypracovaných izraelskou armádou pro sebeobranu a boj zblízka. Oproti jiným bojovým sportům se Krav Maga vyznačuje bezprostředním zaměřením na reálný civilní konflikt. Její základy, dostačující na potřebnou reakci, si osvojíte v poměrně krátkém čase. Navštivte naši lekci sebeobrany a buďte připraveni na každou situaci!

Nabídka termínů pro Sebeobrana

KÓD Kurz DEN DATUM ČAS Tréninky CENA TRENÉR Místo Oblast
SD0007 Sebeobrana Mo 21.08.2017
18.09.2017
18:30 - 19:30 5 1000 CZK Martin Sládek BDS Academy Praha 2

Slackline

s trenérem

Slackline, slack nebo prostě lajna je zjednodušeně pohyb po napnutém popruhu upevněném mezi dvěma body. Na rozdíl od klasického provazochodectví není popruh napnutý úplně, ale volně. Díky tomu nabízí slackline široké využití, plné nejrůznějších triků.
Kdo má strach z výšek, ten se nemusí ničeho bát, nečeká vás žádná chůze nad propastí. Popruh se dá napnout takřka mezi čímkoliv a hlavně v libovolné výšce. Popruh napnutý mezi stromy ve výšce pár desítek centimetrů bohatě postačí. Náš trenér vám pomůže zvládnout základy, zahrnující především vyvažování a balanc, ale také složitější triky pro pokročilé. Slackline umožňuje jak jednodušší polohy, tak odvážnější kousky, a záleží jen na vás, jaký cíl si před sebe postavíte.

Nabídka termínů pro Slackline

KÓD Kurz DEN DATUM ČAS Tréninky CENA TRENÉR Místo Oblast
SL0005 Slackline We 19.07.2017
16.08.2017
19:00 - 20:00 5 150 CZK Štěpán Pecka Letenské sady Praha 7

Workout

s trenérem

Do workoutu lze zařadit jakýkoli trénink, při kterém pracujete s vlastní váhou a vyvíjíte pohyb především za účelem posílení a budování svalstva a vytrvalosti. V dnešní době má mnoho lidí sedavé zaměstnání nebo v práci vykonává pouze jeden druh pohybu. Tím člověk zanedbává určité svalové partie a chce-li zůstat zdravý, musí se iniciativně věnovat jinému sportu. 

Nabídka v kategorii workout je vcelku široká. Jedná se o naše nejnavštěvovanější kurzy. Nabízíme posilování venku, kondiční cvičení, posilování zaměřené na tělesně-pohybovou inteligenci, ale i kurzy tabaty - intervalového tréninku známého svou vysokou efektivitou. Profesionální trenér vás povede ke zdravému a rovnoměrnému rozvoji kondice a svalstva. Vyzkoušejte si, jaké je to posilovat ve skupině. Vaše tělo Vám poděkuje a budete se cítit lépe a svěžeji.

Nabídka termínů pro Workout

KÓD Kurz DEN DATUM ČAS Tréninky CENA TRENÉR Místo Oblast
CR0035 Workout v parku Th 10.08.2017
07.09.2017
18:00 - 19:00 4 160 CZK Josef Mareš Letenské sady Praha 7
CR0036 Workout v parku Tu 12.09.2017
26.09.2017
18:30 - 19:30 3 160 CZK Eduard Synák Centrální park Pankrác Praha 4

Jóga

s instruktorem

V dnešní z kloubů vymknuté době je zvlášť důležité najít si chvíli klidu a očistit se od stresu. Jóga je cesta k harmonizaci těla a mysli. Existují různé formy jógy, ale každá pracuje se stejnými zásadami. Při cvičení se člověk učí pracovat s dechem, zklidnit  mysl, naslouchat a porozumět svému tělu, rozproudit a zároveň harmonizovat energii v něm. Pokud si myslíte, že zklidnit mysl je jednoduché, jóga vám dokáže, že jste opravdový klid ještě nepoznali. 

Mimo duševní očisty vám toto starobylé cvičení procvičí a protáhne tělo v různých polohách. Nejedná se o dynamický sport, ale i tak lze říci, že je fyzicky náročnější. Důraz je totiž kladen na ohebnost, pružnost a statickou sílu. V jednotlivých pozicích je potřeba setrvat delší dobu a případnou bolest prodýchat do uvolnění, což buduje vaši vůli. Pokud jste jógu v životě nezkusili, uniká vám jeden z největších pokladů lidského pohybu. Přijďte ho objevit na náš kurz. Pokud jste tímto cvičením již prošli, náš trenér vám rozšíří obzory a vylepší techniku.

Nabídka termínů pro Jóga

KÓD Kurz DEN DATUM ČAS Tréninky CENA TRENÉR Místo Oblast
YO0018 Jóga Th 17.08.2017
14.09.2017
18:00 - 19:00 5 800 CZK Iva Fričarová Stromovka Praha 7
To Top